Willa Wzgórze jak sama nazwa wskazuje położona jest na wzniesieniu, dzięki temu z okien możemy podziwiać piękny krajobraz na jezioro Czorsztyńskie, ruiny Zamku Czorsztyn oraz Zamek „ Dunajec”.
Willa powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą jednocześnie uciec od zgiełku i korzystać z uroków wypoczynku w turystycznej miejscowości. Rano obudzi Państwa śpiew ptaków, a po południu można spacerować po zaporze lub wygrzewać się na plaży. Kilkanaście metrów od willi można cieszyć się widokiem panoramy Tatr i Jeziora i napawać się spokojem jaki panuje na górze Cisówka.  
Willa Wzgórze jest kameralnym obiektem. Dzięki temu dbamy o gości tak, aby czuli się jak w domu. Pokoje urządzone zostały w jasnych barwach. Znajdą w nich Państwo wszystko co niezbędne: bawełniana pościel, ręczniki, telewizory LCD, lodówki, lampki nocne, szafy z lustrem oraz Wi-Fi dostępne w całym obiekcie.
Nasi goście mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego, gdzie znajduje się czajnik, mikrofalówka, naczynia, kawa, herbata. Najmłodsi również mogą bawić się w kąciku zabaw. Do dyspozycji gości jest także palenisko/ grill.
Istnieje możliwość wykupienia śniadania w formie szwedzkiego stołu. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do jakości i smaku podawanych produktów. Na prośbę gościa możemy przygotować śniadania bezglutenowe.
Willa znajduję się niemal w centrum Niedzicy Zamek- wystarczy zejść ze wzgórza i po 300 metrach będziemy na plaży. 500 metrów oddalony jest Zamek „ Dunajec”, restauracje, sklepiki.

 

O naszej miejscowości:

Niedzica- Zamek to popularna miejscowość wśród turystów, zarówno latem jak i zimą. 

Położona jest nad samym Jeziorem Czorsztyńskim, u podnóża Pienin Spiskich. Malownicza panorama z widokiem na zamki i jezioro przyciąga wielu artystów i fotografów.
W tej niewielkiej, lecz niezwykle czarującej wiosce znajdują się liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych i dzieci. Piękny zamek Dunajec z XIV wieku to najsłynniejszy zabytek Niedzicy. Warownia pięknie ulokowana jest nad Jeziorami - Czorsztyńskim i Sromowieckim.
W upalne dni turyści korzystają z uroków Jeziora Czorsztyńskiego. Można wylegiwać się na jedynej nad jeziorem piaszczystej plaży, korzystać z atrakcji wodnych- rowerków, kajaków lub wypłynąć statkiem wycieczkowym. Najmłodsi zachwyceni będą Parkiem Rozrywki „ Spiska Kraina”. Jest to kompleks miniatur i parku rozrywki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Nie można zapomnieć o zaporze. Spacerując konieczne jest zrobienie sobie zdjęcia „na” obrazie 3D. Zainteresowani mogą wykupić bilet, aby zwiedzić elektrownie wodną. W miejscowości znajdują się liczne restauracje oraz kramiki z pamiątkami. Dodatkowymi atutami są widoczne stąd Pieniny, ruiny zamku Czorsztyn, które wznoszą się po drugiej stronie jeziora.
Z Niedzicy blisko jest do największych atrakcji – Spływu Dunajcem ( 7km), szlaku na Trzy Korony ( 8 km), zabytkowych kościołów – Dębno ( 8km), Frydman ( 6km), Słowacji ( 3km). Niedaleko stąd jest również do Term ( około 15 km) , Szczawnicy czy na liczne szlaki w Gorcach i Pieninach.

Willa Wzgórze

willa

Willa powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą jednocześnie uciec od zgiełku i korzystać z uroków wypoczynku w turystycznej miejscowości. Rano obudzi Państwa śpiew ptaków, a po południu można spacerować po zaporze lub wygrzewać się na plaży.

Pyszne jedzenie

sniadanie

Oferujemy możliwość skorzystania ze śniadań w formie szwedzkiego stołu.
Śniadania przygotowywane są z produktów wysokiej jakości. Dbamy aby były one jednocześnie zdrowe i smaczne. Na życzenie gościa istnieje możliwość diety indywidualnej.

Nasza lokalizacja

lokalizacja

Willa Wzgórze położona jest w miejscowości Niedzica- Zamek z pięknym widokiem na Jezioro Czorsztyńskie i ruiny Zamku. Położona jest u stóp Pienin Spiskich, 3 km od granicy ze Słowacją.

top